Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

100 tysięcy na monitoring

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Blisko 100 tysięcy złotych otrzyma Sanok na poprawę bezpieczeństwa publicznego. Złożony przez Gminę Miasta Sanoka projekt został zakwalifikowany do dofinansowania. W ramach programu „Poprawa bezpieczeństwa publicznego na terenie miasta Sanoka” zmodernizowany zostanie miejski monitoring. Dodatkowo przeprowadzona zostanie kampania informacyjno-promocyjna, która prowadzona będzie wspólnie ze służbami bezpieczeństwa: policją, strażą pożarną, strażą graniczną i strażą miejską, a także z pomocą spółdzielni mieszkaniowych. Środki o jakie zabiegali włodarze miasta zostaną przeznaczone na zakup i instalację 14 kamer. 3 z nich dzięki specjalnej technologii będą mogły odczytywać tablice rejestracyjne. W ramach dofinansowania wyremontowane będzie także pomieszczenie przeznaczone na serwerownię. Program „Razem bezpieczniej”, z którego Sanok otrzyma wsparcie jest projektem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zadaniem rządowego projektu jest ograniczenie przestępczości i aspołecznych zachowań. Miasto zabiega także o środki na poprawę bezpieczeństwa poprzez modernizację i rozbudowę monitoringu z innych źródeł.

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=11810
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola