Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aleja Wojska Polskiego po remoncie

Data publikacji: 2018-08-01, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejny remont dróg miejskich zakończony. Nowej nawierzchni i chodników doczekała się Aleja Wojska Polskiego. Sanocki magistrat na jej remont wydał 200 tysięcy złotych. Aleja Wojska Polskiego jest kolejną drogą modernizowaną przez Urząd Miasta w tym roku. Nowej nawierzchni doczekały się już m. in. ulice: Kujawska, Królowej Jadwigi, Żwirki i Wigury, Mała oraz Głowackiego. – Zdaję sobie sprawę, że przez wieloletnie zaniedbania potrzeba inwestycji drogowych jest ogromna. Od czasu objęcia stanowiska burmistrza modernizację ulic traktuję priorytetowo. Stąd tak duże kwoty zapisane w budżecie miasta, stąd tak wiele starań o dofinansowania czy zabiegi o remonty dróg krajowych. A tych nie brakuje. Po wielu staraniach doczekaliśmy się modernizacji ciągu ulic: Lipińskiego-Kolejowa-Lwowska-Dworcowa, a wcześniej Królowej Bony i Przemyskiej – mówi włodarz miasta Tadeusz Pióro. W 2018 roku zmodernizowane zostaną także m. in. ulice: Rzemieślnicza, Orzeszkowej, Witkiewicza, Turystyczna, Asnyka, Sielska i Płowiecka. W ostatnim czasie władze miasta pozyskały dofinansowanie na remont ul. Młynarskiej i Kwiatowej. Inwestycja warta ponad 2,5 mln zł zostanie wsparta w 40% przez Wojewodę Podkarpackiego. Urząd Miasta Sanoka  

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=11753
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola