Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Biały Miś", "wyskubane brwi" i awans do Wielkiego Finału TMW 2017

Data publikacji: 2017-12-03, Data modyfikacji: 2017-12-04
A A AWydrukDrukuj  
 
1124{/gallery}Mechanik reprezentowały trzy drużyny w składzie:"Wicher": Jakub Cwenar, Michał Kocaj"Łapacze wiatru": Mateusz Suwała, Bartosz Bukład"Biały Miś": Paweł KudłaSukces?Powiedzmy, że tak bo znaleźliśmy się w trójce najlepszych, ale emocje były tak ogromne, że przerzedziłem sobie brwi o jakieś 70%Startowaliśmy na samym początku w kolejności: „Biały Miś", „Łapacze Wiatru" i „Wicher". Wyniki były bardzo obiecujące, ale za nami było ponad 40 drużyn, więc wiele się jeszcze mogło wydarzyć.No i wydarzyło się już na samym początku. „Biały Miś" (dawniej „Śmigło") z podniesionym w tym roku momentem bezwładności uzyskał moc 83 Watów i 798 obr/min , czyli o 7 Watów i o 20 obr/min więcej niż w roku ubiegłym i znalazł się na szczycie listy. Szczerze mówiąc, na „Misia" nikt już nie liczył –„wysłaliśmy go na emeryturę", ale pomimo tego, prawie do końca eliminacji pozostał niezwyciężony.Nasza „Wielka Nadzieja" – turbina "Wicher", sprawdziła się w kategorii prędkość obrotowa - osiągając 723 obr/min, pomogła „Misiowi" i odebrała punkty innym drużynom spychając je na dalsze pozycje.Dobry wynik w kategorii prędkość obrotowa osiągnęła również turbina Bartka i Mateusza.Wynik 486,5 obr/min może nie wygląda imponująco, ale przypomnę, że w 2015 roku drużyna „Śmigło" zakwalifikowała się do finału osiągając prędkość 432 obr/min i 5,92 Wata.Co dalej? Czy jedziemy z „Emerytem" na finał ogólnopolski? Musimy to przedyskutować – 4WD już mu nie pomoże...Dziękuję Wam wszystkim za godne reprezentowanie szkoły i osiągnięte wyniki.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1124-biały-miś-wyskubane-brwi-i-awans-do-finału-tmw
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola