Belka
Poniedziałek, 17 Czerwca 2019   imieniny: Albert, Laura, Adolf
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CZWARTEK: LIX i LX Sesja Rady Miasta Sanoka

Data publikacji: 2018-10-17, Data modyfikacji: 2018-10-17
A A AWydrukDrukuj  
 
18 października odbędą się dwie Sesje Rady Miasta Sanoka VII kadencji. Miejscy Radni będą obradować w Sali Herbowej (Pokój nr 64) Urzędu Miasta Sanoka. Poniżej publikujemy porządek obrad nad którym pochylą się radni podczas najbliższych Sesji: LIX Sesja Rady Miasta Sanoka, godz. 9.00: 1. Otwarcie obrad. 2. Powołanie sekretarza sesji. 3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad. 4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach. 5. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami. 6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami. 7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej na rok 2018, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. 8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. 9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie określenia wzorów formularzy zawierających dane dotyczące podmiotu i przedmiotu opodatkowania, niezbędne do wymiaru i poboru podatku od nieruchomości podatku rolnego oraz podatku leśnego, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. 10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zmiany uchwały w sprawie przyjęcia Zrównoważonej Strategii Rozwoju Miasta Sanoka na lata 2013-2024, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. 11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia Gminy Miasta Sanoka do realizacji mikroprojektu poświęconego promocji dziedzictwa kulturowego, przygotowywanego w partnerstwie z miastem Wynohradiw, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś -Ukraina 2014 -2020, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. 12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia Gminy Miasta Sanoka do realizacji projektu „MoMiSa.Monitoring Miasta Sanoka” przygotowywanego w ramach konkursu „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Departament Programów Pomocowych, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie. LX Sesja Rady Miasta Sanoka, godz. 15.00: 1. Otwarcie obrad. 2. Powołanie sekretarza sesji. 3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad. 4. Sprawozdanie z działalności Rady Miasta Sanoka w latach 2014 -2018. 5. Podziękowanie Radnym za pracę w kończącej się kadencji. 6. Wystąpienia Radnych. 7. Zamknięcie obrad.

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=12370
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola