Belka
Sobota, 15 Czerwca 2019   imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czyste powietrze

Data publikacji: 2018-08-20, Data modyfikacji: 2018-08-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Na przełomie lata i jesieni zostanie uruchomiony Program Krajowy „Czyste powietrze”, którego bezpośrednimi beneficjentami, za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, będą mieszkańcy województwa. Program uzupełni środki na termomodernizację budynków. Będzie to program wieloletni (lata 2018-2029). Finansowanie będzie prowadzone za pomocą dotacji i pożyczek z preferencyjnym oprocentowaniem (na dziś według dokumentów projektu – 2,4 %), które będą mogły być udzielane na okres do 15 lat. Do 90 % dotacji będzie skierowana do do mieszkańców z najniższymi dochodami. foto poglądowe, źródło: pixabay.com

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=11911
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola