Belka
Niedziela, 24 Lutego 2019   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IV PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

Data publikacji: 2018-03-18, Data modyfikacji: 2018-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
IV PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY 13 marca 2018 r. odbył się szkolny etap IV Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu ekologii, ochrony środowiska i energetyki oraz wytwarzania i wykorzystania konwencjonalnych i niekonwencjonalne źródeł energii. Do finału wojewódzkiego w PWSZ im S. Pigonia w Krośnie awansowali uczniowie: Bednarz Krystian kl. 3 CE Konopelski Paweł kl. 3TI Lubecki Krzysztof kl. 3TI Pyko Waldemar kl. 3TI Zdziebko Przemysław kl. 3TI Gratulujemy!  Finał odbędzie się 13.04.2018 r.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1190-iv-podkarpacka-olimpiada-energetyczna-pod-patronatem-podkarpackiego-kuratora-oświaty
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola