Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 

NET WAKACJE

 
Nazwa: NET WAKACJE
Ulica: Krakowska 2
Miejscowość: Sanok
Kod pocztowy: 38-500
Powiat: sanocki
Województwo: podkarpackie
Telefon: 134649749
Fax: 134649749
E-mail: -
Strona WWW: -
Opis firmy: Firma NET WAKACJE - Travel-Group działa jako nowoczesny agent turystyczny, prowadzący sprzedaż przez bezpośrednie kanały dystrybucji - internet, centrum rezerwacji oraz Biura Obsługi klienta.

Działalność prowadzona jest od 2000r. a ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży oraz pośrednictwie w sprzedaży usług pozwala nam na coraz lepsze zrozumienie potrzeb klienta oraz dostosowanie się do zmiennych realiów rynku - a o rzetelności świadczy stale rozwijająca się działalność poszerzana o nowe segmenty oraz coraz większe grono zadowolonych klientów.

Nasze biuro specjalizuje się w sprzedaży imprez turystycznych: wczasów, wycieczek zorganizowanych, sprzedaży biletów autokarowych, lotniczych oraz promowych. W swojej ofercie mamy również bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe (koncerty, kabarety, spektakle teatralne etc.) oraz wszelkie oferty związane z turystyką.

Nasza wykształcona i doświadczona kadra z chęcią przygotuje dla Państwa oferty wakacyjnych wyjazdów lub zaplanuje imprezę integracyjną dla zespołu pracowników.
 
 

Branże

Agroturystyka, biuro podróży, agencja turystyczna, Baseny i pływalnie, Bilety - rezerwacja, sprzedaż, Biuro podróży, Campingi, Eventy,Imprezy Masowe, Nagłośnienie,Oświetlenie Estradowe, Pokazy Laserowe, Hotele i restauracje, Konferencje biznesowe - organizacja, obsługa, Lotnicze linie
 


 

 
 
 


Uwaga! Poniższe dane pochodzą z 2004 roku. Redakcja nie ponosi odpowiedzialnośi za zmiany w prawie oraz za aktualność i rzetelność informacji. Zgłoś UWAGI

Firmy premiumwszystkie firmy
loading...
Kategorie katalogu firmWszystkie kategorieNajpopularniejsze
 
Dodaj firmÄ™ ZA DARMO!
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sanocki

Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola