Belka
Niedziela, 24 Lutego 2019   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs ozdób Wielkanocnych

Data publikacji: 2018-03-05, Data modyfikacji: 2018-03-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Mamy zaszczyt zaprosić Młodzież i Wychowawców Waszego Internatu do udziału w Konkursie ozdób Wielkanocnych, który odbędzie się 20 marca 2018r., o godzinie 16.00 w Internacie Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku.   Cele konkursu: - kultywowanie tradycji wielkanocnych, - dzielenie się pomysłami na wykonanie ozdób wielkanocnych, - rozwijanie umiejętności plastycznych i poszerzanie warsztatu twórczego młodzieży i wychowawców internatów.   Regulamin konkursu: 1.W konkursie bierze udział młodzież internacka. 2.W konkursie dana placówka może wystawić 1-3 prac, kompozycji, ozdób, itp. 3.Każda praca powinna posiadać informacje o wykonawcy (imię, nazwisko, nazwa placówki). 4.Technika wykonania ozdób jest dowolna.   Udział w konkursie prosimy zgłaszać do dnia 09.03.2018r. pod numerem telefonu: 13 46 53 952. Oprócz ozdób biorących udział w konkursie, mile widziana będzie również prezentacja innych świątecznych prac wykonanych w placówkach (wszystkie prace zostaną oddane wykonawcom). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.   Młodzież i Wychowawcy Internatu Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1183-konkurs-ozdób-wielkanocnych
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola