Belka
Wtorek, 26 Marca 2019   imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku 2019

Data publikacji: 2019-02-25, Data modyfikacji: 2019-02-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Uczniowie i Nauczyciele, mamy ponownie zaszczyt zaprosić młodzież gimnazjów oraz uczniów klas ósmych na „Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku – IV edycja”, który odbędzie się 19 marca 2019 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK). Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z zainteresowaniami technicznymi – prosimy wychowawców o zachęcenie do wzięcia udziału w imprezie i wytypowanie do 5 osób, które powalczą o atrakcyjne nagrody i tytuł „MÓZG ROKU 2019”.      Prosimy również o potwierdzenie e-mailem udziału w konkursie podając nazwę konkursu, szkołę i liczbę uczniów do 16 marca 2019. W przypadku odmowy udziału prosimy również o potwierdzenie. Szczegóły podane są w Regulaminie.       Z góry dziękujemy za pozytywną reakcję i liczymy, że młodzież wyniesie ciekawe doświadczenia i satysfakcję z posiadanej wiedzy. W imieniu organizatorów - mgr inż. Piotr Naumowicz Dane kontaktowe: tel. +48 134653951; adres: 38-500 Sanok, Stróżowska 15; e-mail: xlax@onet.pl Załączniki Ulotka Regulamin

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1329-konkurs-wiedzy-technicznej-mózg-roku-2019
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola