Belka
Niedziela, 24 Lutego 2019   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Ładowarka teleskopowa usługi Sanok Krosno transport wynajem

Data dodania: 2016-11-21
 
Wykonujemy usługi ładowarkami teleskopowymi:Manitou, Merlo, JCBNasze ładowarki posiadają ładowność do 4 ton oraz wysięg do 21 metrów.Ładowarka może być wyposażona w łyżkę, pług, widły lub kosz.Poniżej przedstawiamy tylko kilka wybranych prac z szerokiej gamy możliwości wykorzystania ładowarki teleskopowej :-załadunek materiałów sypkich,

-załadunek materiałów przestrzennych,

-demontaż i montaż płyt drogowych,

-prace budowlane,

-prace przeładunkowe,

-prace wysokościowe,

-rozładunek i załadunek towarów na paletach

-odśnieżanie chodników, dróg i placówOferujemy również podnośniki koszowe na pojazdach o wysokości pracy do 30 metrów, podesty ruchome nożycowe, przegubowe oraz dźwigi i żurawie do 80T.Zapraszamy!
Kontakt
Infolinia: +48 530 530 050

e -mai: biuro@transallen.pl

www.transallen.pl

www.wynajmij-podnosnik.pl

www.facebook.pl/transallen
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sanocki

Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola