Belka
Sobota, 15 Czerwca 2019   imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MARATON PISANIA LISTÓW - PODSUMOWANIE

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
DZIĘKUJEMY!!! NAPISALIŚMY 252 LISTY!!!   W tym roku pisaliśmy w obronie:   1. Geraldine Chacón - PRZEŚLADOWANA ZA WSPIERANIE MŁODYCH LUDZI (Wenezuela) - 24 listy 2. Vitalina Koval - ZAATAKOWANA ZA WSPIERANIE PRAW OSÓB LGBTI (Ukraina) - 28 listów 3. Nonhle Mbuthuma -PRZEŚLADOWANA ZA OBRONĘ ZIEMI JEJ PRZODKÓW (Republika Południowej Afryki) -55 listów 4. Nawal Benaissa - PRZEŚLADOWANA ZA DOMAGANIE SIĘ LEPSZEGO ŻYCIA (Maroko) - 18 listów 5. Gulzar Duishenova - WALCZY O PRAWA NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB (Kirgistan) - 43 listy 6. Sengwer Indigenous People – BRUTALNIE WYRZUCENI Z ZIEMI SWOICH PRZODKÓW (Kenia) -  69 listów 7. Atena Daemi - UWIĘZIONA ZA WYPOWIADANIE SIĘ PRZECIWKO KARZE ŚMIERCI (Iran) - 24 listy 8. Pavitri Manjhi - NĘKANA ZA PRZECIWSTAWIENIE SIĘ WIELKIM KORPORACJOM (Indie) - 33 listy 9. Marielle Franco - ZABITA ZA NIEUSTRASZONĄ WALKĘ O PRAWA INNYCH (Brazylia) - 27 listów Każdy list jest wyrazem wsparcia dla pokrzywdzonych, bezprawnie więzionych, torturowanych, dla rodzin zamordowanych obrońców praw człowieka. Takie wsparcie jest bezcenne. Nasze zaangażowanie może wpłynąć na rządy państw, w których nie przestrzega się praw człowieka i przyczynić się do zmiany obowiązującego prawa. Pamiętajcie o tym i śledźcie także inne akcje na stronie amnesty.org.pl.  

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1280-maraton-pisania-listów-podsumowanie
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola