Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

O gospodarce, inwestycjach i sporcie w Arłamowie.

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W ubiegłą sobotę, 29 września 2018 r. w Arłamowie odbyła się konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”.  Konferencja, która połączona jest z charytatywnym balem gromadzi w Hotelu Arłamów znane osobistości świata polityki, biznesu i samorządu. W miniony weekend rozmawiano o dużych inwestycjach prowadzonych w regionie bieszczadzkim, a także planowanych, jak budowa ośrodka przygotowań olimpijskich. Podczas trwania konferencji nie zabrakło tematów związanych z Sanokiem. Gospodarzem tegorocznej konferencji był m. in. Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Gośćmi specjalnymi byli: Minister Rozwoju i Inwestycji Jerzy Kwieciński oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski, Krzysztof Ignaczak, Rektor gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu Waldemar Moska. Na zaproszenie organizatorów udział w konferencji wziął włodarz Sanoka Tadeusz Pióro. W dyskusji mówił m. in. o: Centrum Rehabilitacji i Sportu, najnowocześniejszym obiekcie pływackim na Podkarpaciu, a także o modernizacji stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego „Wierchy”. Sanockie inwestycje ostatnich lat, mogą stać się w przyszłości uzupełnieniem Centralnego Ośrodka Sportu. Konferencja odbyła się w partnerstwie z m.in.: Bank PKO BP, Agencja Rozwoju Przemysłu, Totalizator Sportowy, PGE Obrót, PGNiG, Orlen Oil i przede wszystkim firmą Asseco Poland oraz Podkarpackim Klubem Biznesu.

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=12266
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola