Belka
Wtorek, 26 Marca 2019   imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parafia pw. Chrystusa Króla w Sanoku – transmisja na żywo

 
W razie problemów z obrazem należy odświeżyć stronę. Proszę zwrócić uwagę czy przy napisie NA ŻYWO jest czerwona kropka, jeśli nie ma, kliknąć NA ŻYWO. Prosimy wybrać na zębatce najwyższą dostępną jakość, lub dostosować do możliwości swojego łącza sieciowego. Transmisje można cofnąć do wybranego fragmentu, przez kliknięcie, lub przesunięcie suwaka na pasku postępu, maksymalnie około 4 godziny wstecz. Powrót do transmisji na żywo przez kliknięcie napis NA ŻYWO. Wskazana: Przeglądarka wspierająca HTML 5, albo aktualna wersja innej przeglądarki internetowej wraz z plugin Adobe Flash Player. Transmisja dostępna także na smart fonach, telewizorach i innych urządzeniach obsługujących serwis YouTube. Kopiowanie obrazu z kamery zabronione. Wykorzystywanie bez zgody będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich © Chrystuskrol.przemyska.pl

 


Parafia pw. Chrystusa Króla w Sanoku
 
Data pliku video: 2019-03-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola