Belka
Sobota, 15 Czerwca 2019   imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pasowanie PIERWSZOKLASISTÓW - SP8 Sanok - 25.10.2018

 
Zaprzyjaźnić się z książkami, dumą swojej szkoły być, ze wszystkimi pierwszakami ślubujemy dziś! Uczniem być - to ważna sprawa i otwierać wiedzy drzwi. Uczyć się, by świat poznawać, ślubujemy dziś! Dnia 25 października 2018 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszej. Uczniowie w obecności dyrektora szkoły Pana Roberta Zoszaka, wicedyrektora Pana Adama Wala, a także zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się dostojnym walcem w wykonaniu naszych bohaterów, wzbudzając ogromny aplauz wśród zgromadzonej publiczności.. Niejednej z obecnych osób zakręciła się łza w oku. Po krótkim przywitaniu gości, pierwszoklasiści wspaniale zaprezentowali część artystyczną. Wyjątkowym gościem podczas uroczystości była Dobra Wróżka, która zaprosiła dzieci w podróż do Pięciu Krain: Śpiewu, Pracy, Miłości, Mądrości i Tańca. Nie bojąc się trudów podróży dzieci wyruszyły na spotkanie z przygodą. Wspierani przez wychowawców oraz bajkowych bohaterów nie dali się zastraszyć Złej Wróżce. Pierwszoklasiści przedstawili swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze wywołały ogromne wzruszenie wśród zgromadzonych. Po części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pan Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia, a z rąk pana Wicedyrektora uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Potem było mnóstwo życzeń i prezentów, m.in. od pana Burmistrza Tadeusza Pióro, od Przewodniczących Rady Rodziców, od Samorządu Uczniowskiego, a także od starszych kolegów i koleżanek. Jesteśmy przekonani, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. Pierwszak – jak to dumnie brzmi.

 


sp8-sanok
 
Data pliku video: 2018-11-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola