Belka
Sobota, 3 Grudnia 2022   imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pełne energii popołudnie. Żywioł na i pod sceną (VIDEO)

 
SANOK / PODKARPACIE. To było kolejne fantastyczne popołudnie z Fundacją Czas Nadziei i przyjaciółmi. Na Wielkim Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w sanockim Skansenie bawiło się w sumie kilka tysięcy osób. O godzinie 14 scenę przejęły przedszkolaki, prezentując swoje umiejętności taneczne. Po nich obserwowaliśmy pokaz zumby. W kolejnym punkcie, prowadzący, pan Ogórek z Centrum Uśmiechu, ze swoimi pomocnicami panią Jagodą i Truskawką uczyli dzieci, jak zdrowo się odżywiać. Wiele działo się poza sceną. Było stoisko Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, można było zarejestrować się w banku potencjalnych dawców szpiku. Ogromny zainteresowaniem cieszyły się serduszka nadziei. Dzieci za darmo mogły korzystać z parku linowego, dmuchańców czy ścianki wspinaczkowej. Swoje stoiska i prezentacje przygotowali policjanci oraz strażacy. Trudno w kilku zdaniach opisać, co działo się w to niedzielne popołudnie w sanockim skansenie. Punkt kulminacyjny stanowiły koncerty zespołów 4Dreamers oraz Yellow Horse. Zarówno na scenie, jak i pod sceną było bardzo gorąco!

 


tvPodkarpacie.pl
 
Data pliku video: 2019-06-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola