Belka
Niedziela, 24 Lutego 2019   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PIERWSZA UMOWA PATRONACKA PODPISANA!

Data publikacji: 2018-01-14, Data modyfikacji: 2018-01-16
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 18 grudnia 2017 r. w siedzibie firmy ADR POLSKA S.A. w Zagórzu dyrektor naszej szkoły pani Jowita Nazarkiewicz podpisała umowę obejmującą patronatem firmy ADR klasę branżowej szkoły I stopnia  naszej szkoły o kierunku operator obrabiarek skrawających (w tym obrabiarek sterowanych numerycznie CNC), której otwarcie planowane jest od nowego roku szkolnego 2018/2019, po wcześniejszym uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego.   Firma ADR POLSKA S.A.  jest przedsiębiorstwem z Grupy ADR S.A. zajmującym się głównie produkcją osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep. Firma  bardzo prężnie się rozwija i jest zaliczana do bardzo dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym powstałych w końcu XX wieku w Polsce. W swojej branży należy do czołówki europejskich producentów osi, półosi i zawieszeń dla rolnictwa oraz naczep drogowych.            ADR współpracuje z wyższymi uczelniami uznanymi w skali międzynarodowej, z najlepszymi producentami pojazdów samochodowych oraz z najważniejszymi światowymi instytucjami normalizacyjnymi. Rozwój nowych produktów wynika z ustawicznych prac doświadczalnych nad nowymi rozwiązaniami technicznymi i z symulacji najbardziej krytycznych warunków pracy tych rozwiązań.             Dzięki podpisanej umowie patronackiej  uczniowie naszej szkoły uczący się w branżowej szkole I stopnia w zawodzie operator obrabiarek skrawających będą mieli możliwość praktycznej nauki zawodu na  bardzo zaawansowanym technologicznie, nowoczesnym sprzęcie firmy ADR. Ponadto, w ramach praktycznej nauki zawodu będą mogli brać udział w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez firmę ADR, otrzymają miesięczne wynagrodzenie w ramach praktyk (150-350 zł) a także będą mieli możliwość ukończenia bezpłatnie kursu spawacza oraz innych kursów, w zależności od potrzeb i oczekiwań firmy.             ADR deklaruje również wsparcie w postaci  wzbogacania bazy dydaktycznej naszej szkoły poprzez przekazywanie lub finansowanie zakupu sprzętu specjalistycznego oraz materiałów dydaktycznych, organizowanie pokazów nowoczesnych technologii dla nauczycieli teoretycznej nauki zawodu i uczniów,  ufundowanie w miarę możliwości stypendiów dla najlepszych uczniów, współpracę ze szkołą w zakresie projektów edukacyjnych krajowych i międzynarodowych oraz oczywiście możliwość zatrudnienia po ukończeniu szkoły.  

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1148-pierwsza-umowa-patronacka-podpisana
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola