Belka
Sobota, 20 Lipca 2019   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Plany MEN na rok szkolny 2017/2018

Data publikacji: 2017-07-11, Data modyfikacji: 2017-07-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Plany MEN na rok szkolny 2017/2018

Podniesienie jakości edukacji przyrodniczej, informatycznej i matematycznej czy wprowadzenie doradztwa zawodowego do szkół – to podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2017/2018 zaprezentowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Resort chce również zadbać o bezpieczeństwo w internecie.

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez resort edukacji, w nowym roku szkolnym jednym z głównych celów będzie wdrażanie podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Przyjęty dokument zakłada podniesienie jakości edukacji włączającej w szkołach i placówkach systemu oświaty oraz wzmacnianie wychowawczej roli szkoły.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola