Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
7 lipca 2018 r. miało miejsce oficjalne pożegnanie komendanta sanockiej policji mł. insp. Andrzeja Stępnia, który przechodzi na emeryturę. W uroczystości udział wzięli: Poseł na Sejm RP dr Piotr Uruski, starosta Roman Konieczny, burmistrz Tadeusz Pióro, przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Daszyk, I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Zbigniew Sowa, samorządowcy, księża, rodzina, najbliżsi oraz zaproszeni goście. Uroczystość miała miejsce przed Komendą Policji w Sanoku. Przemawiający, dziękowali komendantowi Stępniowi za ciężką pracę, na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na trud zawodu, jakim jest służba w policji: „Jest wiele trudnych i odpowiedzialnych zawodów. Nie wszystkie przynoszą sławę, zaszczyty, pieniądze, chociaż niewątpliwie ludzie, którzy je wykonują zasługują na to bezspornie. Taką właśnie pracą jest służba policjanta. Człowieka, który chroni nasze bezpieczeństwo, życie naszych bliskich i nas samych,  wspólne i prywatne dobro. Trzeba być osobą o twardym charakterze, dużej odporności psychicznej, wytrzymałości na stres, a przy tym dobrym przełożonym, kompetentnym managerem, fachowcem od wielu dziedzin, człowiekiem odpowiedzialnym”. Mł insp. Andrzej Stępień pełnił służbę w policji przez 27 lat. Pracę rozpoczął w wydziale prewencji sanockiej komendy. Kolejną placówką był komisariat w Rymanowie. Pracę kontynuował w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Później pełnił obowiązki zastępcy komendanta policji powiatowej w Sanoku. Był także komendantem policji w Ustrzykach Dolnych, a przez ostatnie dwa lata szefował sanockiej komendzie. Urząd Miasta Sanoka  

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=11818
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola