Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Praktyki w Hiszpanii 2019

Data publikacji: 2018-10-22, Data modyfikacji: 2018-10-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd na praktyki zawodowe do Hiszpanii. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie obecnych klas drugich technikum Zespołu Szkół Nr 2. Na praktyki pojedzie 20 uczniów naszej szkoły. Termin wyjazdu to wrzesień 2019 r. (cztery tygodnie) Językiem projektu jest język angielski. Formularze rekrutacyjne oraz regulamin rekrutacji są dostępne w sekretariacie szkoły. Chętnych uczniów prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i po wypełnieniu przekazanie ich wychowawcy (część informacji wypełnia wychowawca). Ostateczny termin złożenia deklaracji to 09.11.2018 r.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1245-praktyki-w-hiszpanii-2019
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola