Belka
Piątek, 20 Maja 2022   imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przerwa w ciągłości dostawy wody

Data publikacji: 2022-04-04, Data modyfikacji: 2022-04-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Przerwa w ciągłości dostawy wody

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.  Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniach 0506.04.2022r. (tj. wtorek, środa) w związku z modernizacją sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Jasnej w Sanoku mogą wystąpić przerwy w dostawie wody. W trakcie prowadzonych prac nie będzie dojazdu do posesji przy ul. Jasnej. Możliwe przerwy w dostawie wody dotyczą ulicy Jasnej. Za utrudnienia przepraszamy.


, Źródło artykułu: Urząd Miasta w Sanoku
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola