Produkt przeznaczony dla osób prowadzących działalność rolniczą, w tym produkcję zbóż, sadowniczą, hodowlaną lub działy specjalnej produkcji rolnej (produkcja pieczarek, boczniaka, pomidorów, uprawa kwiatów, etc.)
Pożyczka z okresem spłaty do 12 miesięcy ze spłatą rat kapitałowo-odsetkowych, dopasowaną do sezonowości przychodów rolników. Daje możliwości skorzystania z max 6mcy karencji w spłacie kapitału pożyczki, w tym czasie klient płaci tylko raty odsetkowe.
Minimum wymogów dokumentacyjnych – brak konieczności przedkładania zaświadczeń KRUS/UG/US
• Wymagane zabezpieczenie na nieruchomości, lub przewłaszczenie pojadu rejestrowego
• Poręczenie współmałżonka (pozostającego we wspólnym gospodarstwie domowym)
Idealne rozwiązanie dla osób czekających na dofinansowanie z UE - zaciągasz pożyczke - realizujesz plany - robisz karencję w spłacie raty i powoli czekasz na środki z dofinansowania, nie wstrzymując przy tym rozwoju działalności przez brak środków!
Zobacz pozostałe oferty dotyczące finansowania działalności.
Chcemy by Twoja firma rozwinęła żagle!
Działamy w całej Polsce! Wypłacalność 90%
Nasze środki pochodzą z Funduszy Regionalnych, środków bankowych oraz kapitałów własnych.
Nie będziemy podpisywać z Tobą żadnych umów przedwstępnych oraz nie będziemy wymagać żadnych prowizji przed i po uzyskaniu finansowania!
Jesteśmy profesjonalną instytucją i działamy DLA KLIENTA!
multi inicjatywa
fundusze dla firm
tel: 515-054-545
![]() |
Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz. Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola