Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sanok chce zostać polską stolicą sportu

 
Sanok chce przyciągnąć polską kadrę narodową. Realizuje dwie duże inwestycje dla sportowców. Istotny jest sposób ich finansowania. - W ciągu ostatnich dwóch lat realizujemy wiele inwestycji w obiekty sportowe. Obecnie prowadzimy dwa projekty w Sanoku, jest to obiekt piłkarsko-lekkoatletyczny oraz Centrum Rehabilitacji i Sportu. Centrum to jest obiektem strategicznym budowanym z Ministerstwem Sportu – mówi w rozmowie z MarketNews24 Tomasz Matuszewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Ukończenie tej inwestycji spowoduje, że Sanok będzie gotowy do przyjmowania zawodników, którzy reprezentują Polskę. Budowę Centrum Rehabilitacji i Sportu wspiera aż sześć polskich związków sportowych, które w przyszłości chcą przygotowywać się do zawodów właśnie w Sanoku. Jak Sanok finansuje tak wielkie inwestycje sportowe? – Jesteśmy przykładem dobrze realizowanej strategii pozyskiwania środków. W tej chwili łączne inwestycje na budowę dwóch obiektów wynoszą 55 mln zł, z czego 20 mln udało się zdobyć na zewnątrz – mówi Matuszewski.

 


MarketNews24
 
Data pliku video: 2018-05-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola