Belka
Sobota, 25 Maja 2019   imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SANOK: SP 6 gotowa do Bicia Rekordu z Fundacją WOŚP (VIDEO)

 
SANOK / PODKARPACIE. Praktyczną lekcję udzielania pierwszej pomocy zafundowali uczniom. Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku, zaprosili na zajęcia ratowników z Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego, którzy pokazali tym najmłodszym, a przypomnieli tym nieco starszym, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku w roku szkolnym 2018/2019 przyłączyła się do BICIA REKORDU w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, które przeprowadza Fundacja WOŚP w ramach programu "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ".

 


tvPodkarpacie.pl
 
Data pliku video: 2018-10-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola