Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STAŻ ERASMUS+ AUTOCAD W DREŹNIE

Data publikacji: 2018-10-07, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd do Drezna w Niemczech na staż Erasmus+ AUTOCAD. W projekcie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 – oprócz klas pierwszych. Na staż pojedzie 20 uczniów naszej szkoły plus 2 opiekunów. Termin wyjazdu to 11–24.02.2019 r. (ferie zimowe). Językiem projektu jest język angielski. Formularze rekrutacyjne oraz regulamin rekrutacji są dostępne w sekretariacie szkoły. Chętnych uczniów prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i po wypełnieniu przekazanie ich wychowawcy (część informacji wypełnia wychowawca). Ostateczny termin złożenia deklaracji to 16.10.2018 r.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1238-staż-erasmus%20-autocad-w-dreźnie
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola