Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STYPENDIA I NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

Data publikacji: 2019-01-23, Data modyfikacji: 2019-01-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Z radością informujemy, że wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców działająca przy naszej szkole zdecydowała o przyznaniu nagród dla najlepszych uczniów naszej szkoły. Pod uwagę będzie brana średnia ocen                 i zachowanie  na koniec roku szkolnego 2018/2019. W przypadku takich samych średnich i zachowania decydować będzie frekwencja na zajęciach. I najwyższa średnia i zachowanie- 500 złotych II najwyższa średnia i zachowanie- 300 złotych III najwyższa średnia i zachowanie- 200 złotych Ponadto, firma  ADR Polska S.A. zadeklarowała nagrodzenie najlepszych uczniów na kierunku objętym patronatem firmy- klasa 1co- kierunek: operator obrabiarek skrawających.                                                                                                   I najwyższa średnia i zachowanie- 300 złotych II najwyższa średnia i zachowanie- 200 złotych Firma DO-MET zadeklarowała nagrodzenie najlepszych uczniów na kierunku objętym patronatem firmy- klasa 1cm- kierunek: technik mechanik. I najwyższa średnia i zachowanie- 300 złotych II najwyższa średnia i zachowanie- 200 złotych Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w dniu 21 czerwca 2019 r.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1313-stypendia-i-nagrody-dla-najlepszych-uczniów
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola