Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Święto Wojska Polskiego w Sanoku (2018)

 
SANOK / PODKARPACIE. Od Mszy Świętej w kościele farnym pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku rozpoczęły się tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego w Sanoku. Następnie na sanockim Rynku odczytano apel poległych, odbyła się salwa honorowa , złożono kwiaty i wiązanki pod pomnikiem Synom Ziemi Sanockiej. Swoje kompanie zaprezentowały: 35. Batalion Lekkiej Piechoty w Sanoku, 5. Batalion Strzelców Podhalańskich im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Przemyślu oraz 1. Batalion Czołgów im. płk Józefa Koczwary w Żurawicy.

 


tvPodkarpacie.pl
 
Data pliku video: 2018-08-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola