Belka
Niedziela, 24 Lutego 2019   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolenie dla wychowawców "Bezpieczna walizka"

Data publikacji: 2017-11-14, Data modyfikacji: 2017-11-16
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu dzisiejszym (14 listopada 2017 r.) odbyło się w Naszym Internacie szkolenie dla nauczycieli i wychowawców na temat „Środki odurzające i substancje psychoaktywne ”, przeprowadzone przez policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji  w Sanoku. Celem szkolenia była profilaktyka uzależnień wśród młodzieży i przeciwdziałania przemocy. Zaprezentowana została także tzw. walizka narkotykowa, przygotowana przez Komendę Wojewódzką w Opolu, która zawiera substancje złudnie przypominające narkotyki oraz przedmioty służące do ich zażywania. Ma ona ułatwić edukację nauczycieli i wychowawców oraz wyostrzyć czujność opiekunów na problem sięgania przez młodzież po środki psychoaktywne. W szkolenie wzięli udział, oprócz wychowawców z naszego Internatu, również zaproszeni goście z Internatu działającego przy Zespole Szkół nr 5 w Sanoku i Internatu z Nowosielec.

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1109-szkolenie-dla-wychowawców-bezpieczna-walizka
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola