Belka
Poniedziałek, 17 Czerwca 2019   imieniny: Albert, Laura, Adolf
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty piłkarskie z trenerami ekstraklasy

Data publikacji: 2018-10-18, Data modyfikacji: 2018-10-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Łukasz Rutkowski (Zagłębie Lubin) i Mariusz Paszkowski (Football Lab) na zaproszenie Sekcji Kobiecej Sanovii Lesko i Burmistrza Sanoka odwiedzili Sanok i przeprowadzili warsztaty piłkarskie w Sanoku. Odbyły się one 17 października br w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku. Udział w warsztatach wzięły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Piłkarska Sanok”, „Sanovii” Lesko oraz młodzież i dzieci z Sanoka i okolic. Podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalistów skupiono się nad rozwojem koncentracji uwagi. Miały one charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Warsztaty były prowadzone przez Łukasza Rutkowskiego i Mariusza Paszkowskiego. Łukasz Rutkowski jest trenerem i psychologiem w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin, absolwentem SWSP Wrocław. Od wielu lat współpracuje z młodymi sportowcami. Tworzył m. in. program Football English. Mariusz Paszkowski to współtwórca Football Lab. Swoją wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach, konferencjach oraz stażach trenerskich w Polsce i za granicą. Współpracuje z wieloma Akademiami Piłkarskimi. Prowadzi zajęcia indywidualne z zawodnikami LOTTO Ekstraklasy i NICE 1. ligi. Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku za ciepłe przyjęcie, a także Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sanoku i Radnemu Rady Miasta Łukaszowi Radożyckiemu za pomoc w realizacji warsztatów

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=12381
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola