Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIERCHY SANOK: Ostatni etap montażu tartanu (VIDEO, FOTO)

 
SANOK / PODKARPACIE. Trwa remont stadionu Wierchy w Sanoku. Dziś (18 bm.) przystąpiono do ostatniego etapu montażu tartanu. Zobacz zdjęcia oraz materiał filmowy. Projekt obejmuje: - budowa 400-metrowej bieżni tartanowej: ośmiotorowej prostej i sześciotorowej na "łukach" - budowę skoczni do skoków w dal i trójskoku - rzutni do pchnięcia kulą - rzutu młotem i rzutu dyskiem - dwóch rzutni do rzutu oszczepem - skoczni do skoku o tyczce. - stadion zyska certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. - telebim o wymiarach 5,4×3,5m, na konstrukcji wsporczej. - oświetlenie na czterech masztach o wysokości 25 m - rozgrywania zawodów po zmroku. - nowy system nagłośnieniowy. - Nawierzchnie sportowe zyskają drenaż. - nowe ogrodzenie - nowe chodniki. - przebudowa parkingu.

 


tvPodkarpacie.pl
 
Data pliku video: 2018-09-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola