Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

zawody w piłkę siatkową

Data publikacji: 2017-06-02, Data modyfikacji: 2017-06-04
A A AWydrukDrukuj  
 
SPORTOWA WIOSNA -SPOROWE KULTURALIA   W dniu 26 maja nasza reprezentacja mieszana w piłkę siatkową składająca się z 2 dziewczyn i 4 chłopców wywalczyła zaszczytne V miejsce w turnieju o Puchar rektora PWSZ w Sanoku. Należy zaznaczyć, że byłto już drugi turniej z rocznego cuklu - pierwszy odbyl się w styczniu pod hasłem "Noworoczny Turniej Piłki siatkowej o Puchar Rektora PWSZ, wtedy zajęliśmy VI miejsce.Zwycięską drużynę tworzyli piękni i wspaniali chlopcy: Amadeusz Fal, Krzysztof Lubecki, Mateusz Dzikowski, Filip Lizoń, Bartłomiej Janus, Paweł Konopelski, Dawid Ziobro i Jakub Białas.Chłopców dzielnie wspierały niezwykle utalentowane dziewczęta, które były obecne na boisku w każdym monencie gry: Gabriela rusztowicz, Aneta Rusztowicz i Sylwia Sadowska.    

Pełna treść wiadomości na: zs2.sanok.pl/index.php/item/1060-zawody-w-piłkę-siatkową
zs2.sanok.pl, Źródło artykułu: zs2.sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola