Belka
Wtorek, 19 Lutego 2019   imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca dla Operatora podnośnika koszowego, kat.C – Jasło, Krosno

Data dodania: 2017-07-12
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Firma Trans-Allen zatrudni doświadczonego Operatora podnośnika koszowego z prawem jazdy kat.COczekujemy:- Doświadczenia na w/w stanowisku lub pokrewnym- Uprawnienia UDT do obsługi podnośników (osoby bez uprawnień ale z doświadczeniem mają możliwość zdobycia uprawnień)- Prawo jazdy kat. CAplikacje prosimy przesyłać na adres praca@transallen.pl z dopiskiem w tytule: Operator Kierowca operator podnośnika koszowego.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.Zapraszamy do współpracy!Kontakt
email: praca@transallen.pltel: 530 530 050www.transallen.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sanocki

Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola