Belka
Piątek, 20 Maja 2022   imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Przerwa w ciągłości dostawy wody

Przerwa w ciągłości dostawy wody

Data dodania: 2022-04-04
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komun alnej Spółka z o.o.   –   Za kład Wodociągów i Kanalizacji   informuje, że w dni ac h   0 5 – 0 6 .0 4 .202 2 r.   (tj.   wtorek, środa) w   związku   z modernizacją sieci   wodociągowej w pasie   drogowym ulicy   Jasnej   w Sanoku   mogą   wyst ą p i ć   przerw y   w   dostaw ie   wody .   więcej »
 
Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

Data dodania: 2022-03-28
Burmistrz   Miasta Sanoka  zaprasza rękodzielników i twórców ozdób świątecznych, gestorów, twórców wypieków świątecznych do zgłaszania uczestnictwa w Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się  w Klubie „Górnika” przy ul. Grzegorza 2  w dniach 4-5 kwietnia br.  w godz. 10.00 – 16.00.  więcej »
 
Montaż fotowaltaiki w Sanoku - co trzeba wiedzieć?

Montaż fotowaltaiki w Sanoku - co trzeba wiedzieć?

Data dodania: 2021-08-01
Panele fotowoltaiczne to coraz popularniejsze rozwiązanie, pozwalające na korzystanie z czystej energii w gospodarstwie domowym. Co warto sprawdzić przed instalacją fotowoltaiki i jak wybrać najlepszą firmę? Podpowiadamy.  więcej »
 
Uważaj na okazyjne oferty środków ochrony roślin! – czyli, jak nie dać się oszukać

Uważaj na okazyjne oferty środków ochrony...

Data dodania: 2021-02-12
Początek roku to sezon zakupów środków ochrony roślin. To również czas wzmożonej aktywności przestępców, którzy liczą na szybki i łatwy zysk. W Internecie pojawiają się kuszące oferty a obwoźni sprzedawcy zachęcają wszelkiego rodzaju okazjami: przecenami lub niską ceną. Należy jednak pamiętać, że są to niezarejestrowane kanały sprzedaży. Podobnie nielegalne jest sprowadzanie środków ochrony roślin zza granicy bez zezwolenia albo pozwolenia ministra rolnictwa. więcej »
 
Bieszczady turystycznym hitem! Tam Polacy jeżdżą nie tylko jesienią

Bieszczady turystycznym hitem! Tam Polacy jeżdżą...

Data dodania: 2020-09-24
W ostatnim czasie województwo podkarpackie, a zwłaszcza rejon Bieszczadów, przeżywa swój renesans. Turyści coraz chętniej wybierają południe Polski na urlop - jest celem zarówno letnich, jak też jesiennych wyjazdów. Wyraźnie widać tendencję do poszukiwania miejsc, w których można znaleźć choć trochę spokoju. więcej »
 
 

WOLNE MIEJSCA W TECHNIKUM I BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA

Data dodania: 2019-07-09
Informujemy, że mamy jeszcze wolne miejsca na niektórych kierunkach w technikum oraz w branżowej szkole I stopnia. Szczegóły w sekretariacie szkoły, tel. 13 465 39 51. więcej »
 
 

WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO

Data dodania: 2019-07-01
Informuję, że wyniki egzaminów maturalnych będą do odebrania w sekretariacie szkoły od dnia 4 lipca 2019 r. od godz. 9:00. Wnioski o egzamin poprawkowy można składać    &nbs... więcej »
 
 

Konferencja podsumowująca działania w...

Data dodania: 2019-06-25
Dnia 19 czerwca odbyła się konferencja podsumowująca działania w projekcie Erasmus+, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele miejscowych pracodawców, władz oświatowych, nauczyci... więcej »
 
 

Zakończenie roku szkolnego.

Data dodania: 2019-06-25
W środę 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Podczas akademii, na którą zaproszeni zostali pan Bartłomiej Podkalicki - przedstawiciel firmy ADR Polska S.A. oraz Dyrek... więcej »
 
 

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH W ROKU SZKOLNYM...

Data dodania: 2019-06-24
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 Bezpośrednio po części pisemnej wszystkich egzaminów następuje egzamin ustny. Wyznaczona sala i      ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 147
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola