Belka
Sobota, 20 Lipca 2019   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Wynajem ładowarek teleskopowych, usługi ładowarką budowlaną, dźwigiem, Sanok, Lesko, Besko, Ustrzyki, Zagórz, Wolica, Bircza, Przemyśl

Data dodania: 2017-08-25
 
Trans-Allen to firma od 15 lat działająca na terenie Województwa Podkarpackiego. Zajmujemy się wynajmem sprzętu budowlanego. Nasz sprzęt posiada aktualne badania UDT, a pracownicy wymagane zaświadczenia do prowadzenia żurawi, podnośników koszowych, ładowarek teleskopowych i podestów.

W naszej ofercie znajdą Państwo ładowarki firm takich jak: Manitou, Merlo czy JCB. Mogą zostać one wyposażone na Państwa potrzeby w łyżkę, pług, widły czy kosz. Ładowność do 4 ton i zasięg pracy do 21m wysokości, pozwalają na wykonanie prac związanych z:
- odśnieżaniem chodników, dróg i placów,
- załadunkiem materiałów, kruszyw, materiałów na paletach,
- montażu i demontażu płyt drogowych, reklam, elementów na wysokości,
- oraz innych potrzebnych Państwu prac.

Do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy zapraszamy na stronę:

www.transallen.pl
www.wynajmij-podnosnik.pl
www.facebook.pl/transallen

Zapraszamy do współpracy!
Kontakt
email: biuro@transallen.pl
tel: 530 530 050
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sanocki

Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola