Belka
Sobota, 25 Maja 2019   imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DZIEJE POLSKI - Historyczna Oś Czasu - SP6 Sanok - 9.11.2018

 
Podczas uroczystych obchodów z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości - 9 listopada 2018 r. - zaprezentowaliśmy przed naszą szkolną społecznością Historyczną Oś Czasu - DZIEJE POLSKI, w której przed naszymi oczami pokazali się: --- Mieszko I i Dobrawa, --- Bolesław Chrobry i Otton III, --- Kazimierz Wielki, --- Władysław Jagiełło i Krzyżacy, --- Zygmunt Stary, Bona, Stańczyk i Albrecht Hohenzolern, --- Jan III Sobieski, --- Stanisław August Poniatowski, --- Tadeusz Kościuszko i Kosynierzy, --- "Polska i zaborcy"' --- Powstańcy Listopadowi, --- Powstańcy Styczniowi, --- Józef Piłsudski i Ignacy Paderewski, --- Żołnierze Września, --- Powstańcy Warszawscy, ---Jan Paweł II, --- Lech Wałęsa i Robotnicy z SOLIDARNOŚCI, --- "WOLNOŚĆ".

 


SP6 Sanok
 
Data pliku video: 2018-11-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola