Belka
Sobota, 25 Maja 2019   imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 8 w Sanoku - 12.10.2018

 
W piątek 12 października 2018r, cała społeczność szkolna zebrała się na uroczystej akademii przygotowanej z okazji Dnia Nauczyciela. Na tle okazałej dekoracji starsi i młodsi prezentowali swoje talenty artystyczne w wierszach, tańcach i piosenkach. Na początku pan dyrektor Robert Zoszak poinformował wszystkich zebranych, że nagrodę Burmistrza Miasta Sanoka w bieżącym roku szkolnym otrzymali p. Maria Trzeciak, p. Wacław Bojarski, oraz p. Robert Zoszak za liczne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Potem przystąpił do wręczania nagród Dyrektora, które otrzymali następujący nauczyciele, pracownicy szkoły i administracji: p. Adam Wal, p. Jan Mazur, p. Jadwiga Dąbrowska, p. Agata Ostrowska, p. Marzena Brejta, p. Marzena Radwańska, p. Beata Jankowska, p. Małgorzata Gawlak, p. Barbara Wójcik, p. Hanna Żak, p. Zofia Sawa. Po wielu podziękowaniach za codzienną wytrwała pracę wszystkich pracowników szkoły przystąpiono do części artystycznej imprezy. Piosenki pełne jak najlepszych życzeń zaprezentowały klasy 3a i 4b, wiersze recytowali uczniowie klas : 2a, 3a, 3b, 6a, oraz 6a, oraz 3a, 3b, 3d gimnazjum. W tańcu nowoczesnym pokazała się klasa 3b, a stary dobry twist zaprezentowała 2a. Po życzeniach i kwiatach, nastąpiła najbardziej emocjonująca część akademii, czyli Oskarowa Gala przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunkami. Statuetki wręczane przez „znanych” celebrytów, piosenkarzy, aktorów i piłkarzy powędrowały do zwycięskich nauczycieli, przy szczerym aplauzie szczególnie młodszej widowni. Zabawa była wyśmienita zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Program artystyczny wraz z uczniami przygotowały panie: p. Marzena Brejta, p. Jolanta Kaźmierczak, p. Marzena Radwańska p.Gabriela Socha, p.Maria Trzeciak, p.Agnieszka Wenc.

 


sp8-sanok
 
Data pliku video: 2018-10-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola