Belka
Środa, 24 Lipca 2019   imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

HiT SANOK - GPS (Official video) NOWOŚĆ 2015

 
*Facebook: facebook.com/hitsanok *Instagram: instagram.com/hitsanok *Oficjalna Strona Zespołu: hitsanok.pl *Kontakt z zespołem: tel. 506 142 302 Słowa/Muzyka - Arkadiusz Habrat RIPPOWANIE I KOPIOWANIE TELEDYSKU ORAZ MUZYKI NA INNE KANAŁY ZABRONIONE !!! Ustaw już dziś utwór „GPS” zamiast sygnału oczekiwania na połączenie! Wyślij SMS: GPS1 na 80833 (0zl) Abonament: Play (Muzyka na Czekanie) – 2 zł, Plus (Czasoumilacz): 2,02 zł, T-Mobile (Granie na Czekanie Bez Limitu) – 4,99zł, Orange (Halo Granie Bez Limitu) – 4 zł (opłata techniczna 2 zł, dostęp do utworów 2 zł), reg. halodzwonek.pl Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.72121 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A. Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.72120 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A. *Realizacja teledysku - lfilm.pl *Aranżacja i mix - Robert Balcerzak *Klub - facebook.com/klubnaftakrosno *Makeup Zespołu - facebook.com/AtelierUrodyRelaksu *Fryzury - facebook.com/estillokrosno *Barmani - facebook.com/bluefiredrinkbar *Samochód - limuzynyvip.pl *Tort - wolczanski.pl Podziękowania dla wszystkich, dzięki którym ten teledysk powstał. Tekst piosenki: 1. Twoi koledzy to oni maja głos będziesz miał żonę trzeba dzisiaj oblać to wszyscy gotowi impreza będzie naj zaczynamy dzisiaj wielki bal. Bo trzeba się bawić, bawić póki czas więc śpiewamy wszyscy razem jeszcze raz. Ref.: Wieczór kawalerski to jest taka gra zabaw się porządnie ten ostatni raz możesz iść na całość po to własnie jest szybko ma twym palcu będzie GPS GPS. 2. Bawimy ostro imprezy kręcą cię niech w głowie szumi trzeba dobrze napić się to kawalerski wolności mówisz baj w nowym życiu wszystko z siebie daj. Bo trzeba się bawić, bawić póki czas więc śpiewamy wszyscy razem jeszcze raz. Ref.: Wieczór kawalerski to jest taka gra zabaw się porządnie ten ostatni raz możesz iść na całość po to własnie jest szybko ma twym palcu będzie GPS GPS. solo EWI Ref.: Wieczór kawalerski to jest taka gra zabaw się porządnie ten ostatni raz możesz iść na całość po to własnie jest szybko ma twym palcu będzie GPS GPS. Wieczór kawalerski to jest taka gra zabaw się porządnie ten ostatni raz możesz iść na całość po to własnie jest szybko ma twym palcu będzie GPS GPS.

 


HiT SANOK
 
Data pliku video: 2015-08-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola