Belka
Sobota, 26 Listopada 2022   imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

HiT SANOK - Weekend #15 Młode talenty

 
Piętnasty odcinek z cyklu "Weekend z zespołem HiT SANOK", w którym przedstawiamy relację z koncertu muzyki filmowej. W każdym miesiącu w kolejnych odcinkach chcemy pokazywać, jak wygląda HiT SANOK "od kuchni", gdzie gramy, co się dzieje na imprezach, co mówią o nas uczestnicy imprez. Śledźcie nas na YouTube, subskrybujcie kanał - wtedy będziecie powiadamiani o nowych odcinkach i nowych piosenkach. Zostawcie łapkę w górę, komentarz i udostępniajcie - niech idzie w świat :) Dziękujemy :* HiT SANOK - Weekend #15 Młode talenty Kontakt z zespołem: Arkadiusz Habrat tel. 506 142 302 hitsanok.pl facebook.com/hitsanok instagram.com/hitsanok Wideo prezentuje jedynie umiejętności muzyczne zespołu HiT SANOK. Zabronione jest publiczne odtwarzanie, pobieranie oraz kopiowanie materiału w całości lub we fragmentach. #koncertmuzykifilmowej #młodetalenty #koncertuczniów #zsprymanow #zsmkrosno #gokrymanow

 


HiT SANOK
 
Data pliku video: 2019-06-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola