Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KOMUNIKAT PODKARPACKIEGO PAŃSTWOWEGO WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W SPRAWIE POTWIERDZONEGO PRZYPADKU CZERWONKI U OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z wystąpieniem potwierdzonego 8 sierpnia br. wystąpienia czerwonki u 5 osób przebywających na terenie województwa podkarpackiego (uczestników nieformalnego zlotu międzynarodowej grupy „Rainbow family”) odbywającego się na terenie Wisłoka Wielkiego/Moszczańca, w Sanoku zebrał się Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego celem wypracowania dalszych decyzji oraz działań.   załączniki: Komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w sprawie potwierdzonego przypadku czerwonki u 5 osób przebywających na terenie województwa podkarpackiego.   Pismo Przewodnie  

Pełna treść wiadomości na: sanok.pl/?p=11842
sanok.pl, Źródło artykułu: sanok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola