Belka
Sobota, 20 Lipca 2019   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIKI SANOK: Zobacz możliwości profesjonalnego ośrodka sportowego!

 
SANOK / PODKARPACIE. Niespełna trzech lat potrzebowali gospodarze Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku, aby przy ul. Stróżowskiej stworzyć profesjonalny ośrodek sportowo-rekreacyjny, z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i kompleksową obsługą zorganizowanych grup. Dziś do dyspozycji są dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie, jedno z murawą naturalną, a drugie z trawą sztuczną i oświetleniem. Dodatkowo przy obiekcie znajdują się trzy boiska treningowe z trawą naturalną oraz bieżnia żużlowa. WIKI proponuje także usługi związane z noclegami, transportem i pielęgnacją boisk piłkarskich.

 


tvPodkarpacie.pl
 
Data pliku video: 2018-11-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola