Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Sanok, Besko, Bukowsko, Komańcza, Tyrawa Wołoska
Belka
Sobota, 18 Sierpnia 2018   imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wycieczka do Muzeum Wojskowo-Historycznego Bundeswehry.

Data dodania: 2018-02-02
W dniu 1.02.2018 roku nasza grupa zwiedzała Muzeum Wojskowo-Historyczne Bundeswehry „Militär-historisches Museum der Bundeswehr”. W zasobach muzeum znajdują si... więcej »
 
 

Zajęcia w Dreźnie

Data dodania: 2018-01-31
Po przyjeździe na miejsce wszyscy uczestnicy zostali zakwaterowani do odpowiednich pokoi, by następnego dnia w poniedziałek stawić się zaraz z rana na zajęciach... więcej »
 
 

Wyjazd do Drezna

Data dodania: 2018-01-30
Jak co roku w ostatnim czasie młodzież naszej szkoły ma okazję pogłębić swoją wiedzę na temat programowania w AutoCad’zie. Wyjazd zaplanowa... więcej »
 
 

BIBLIOTEKA NA FERIACH

Data dodania: 2018-01-26
DRODZY UCZNIOWIE I PRACOWNICY SZKOŁY! Ferie to czas odpoczynku, ale też okazja do zapewnienia sobie rozrywki umysłowej. Jeśli nie masz na to czasu podczas dni ... więcej »
 
 

100 lecie Niepodległości.

Data dodania: 2018-01-25
UWAGA! KONKURS! "POLSKA MÓJ DOM" - to temat Powiatowego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Sanoku. Dopuszczalna technika wykonania prac: rysunek, g... więcej »
 
 

Rekrutacja do projektu "Praktyka w Anglii, Niemczech...

Data dodania: 2018-01-24
Z dniem dzisiejszym rusza rekrutacja do II i III tury projektu Praktyka w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowego realizowanego przez Zespó ... więcej »
 
 

Zagrożenia Internetu

Data dodania: 2018-01-22
Uzależnienia od Internetu     W dniu 17 stycznia br. klasa 3ct uczestniczyła w lekcji godziny wychowawczej na temat uzależnienia od Internetu. Celem zaj&... więcej »
 
 

Niemiecki ma klasę

Data dodania: 2018-01-18
„Niemiecki ma klasę” i to pomalowaną! W naszej szkole realizujemy kolejne zadania projektu „Niemiecki ma klasę/Deutsch hat Klasse”, prowadzonego prz... więcej »
 
 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Data dodania: 2018-01-18
Biblioteka II LO w Sanoku organizuje III Konkurs Fotograficzny "POD UROKIEM CHWILI". Temat fotografii jest dowolny, związany z magią chwili, która zostaje uwieczniona. Cza... więcej »
 
 

Program "O Niepodległej"

Data dodania: 2018-01-17
11 listopada 2017 r. CDN w Sanoku, we współpracy ze Starostą Sanockim, ogłosił program "O Niepodległej", którego celem jest uczczenie przypadają... więcej »
 


Strona: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 z 128
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola