Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Obwodnica w budowie. Objazd na ul. Okulickiego

Data dodania: 2018-10-12
W poniedziałek, 15 października br. o godzinie 16.00 planowane jest uruchomienie objazdu w ciągu ulicy Okulickiego na czas budowy wiaduktu nad tą ulicą. Kierujących prosimy o stosowanie się do po... więcej »
 
 

Program "Czyste Powietrze". Zyskaj dofinansowanie na...

Data dodania: 2018-10-12
Szanowni Mieszańcy! W imieniu Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, w związku z rządowym programem „Czyste Powietrze&r... więcej »
 
 

Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek...

Data dodania: 2018-10-12
Święto zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego w 1999 r. Najpierw był to jeden dzień a od 2008 r. – cały październik. Święto ma... więcej »
 
 

Rywalizowali o "Puchar Burmistrza"

Data dodania: 2018-10-10
Delegacje sportowców ze szkół podstawowych rywalizowały w turnieju piłkarskim „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”. 10 października br. na „Orliku” przy Szkole Podstawowej n... więcej »
 
 

VI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o...

Data dodania: 2018-10-08
W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Dyktando Niepodległościowe. Konkurs zostanie przeprowadzany w dw... więcej »
 
 

STAŻ ERASMUS+ AUTOCAD W DREŹNIE

Data dodania: 2018-10-07
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd do Drezna w Niemczech na staż Erasmus+ AUTOCAD. W projekcie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Nr... więcej »
 
 

O gospodarce, inwestycjach i sporcie w Arłamowie.

Data dodania: 2018-10-05
W ubiegłą sobotę, 29 września 2018 r. w Arłamowie odbyła się konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”.  Konferencja, która połączona jest z charytatywn... więcej »
 
 

Obwieszczenie ws. budowy łącznika do obwodnicy

Data dodania: 2018-10-05
Publikujemy obwieszczenie Starosty Powiatu Sanockiego ws. wydania dla Burmistrza Miasta Sanoka decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa łącznika drogowego, ... więcej »
 
 

Postawili na współpracę

Data dodania: 2018-10-05
4 października 2018 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Sanoku, odbyło się spotkanie przedstawicieli basenów z: Ustrzyk Dolnych, Leska, Brzozowa, Krosna, Jasła oraz Sanoka. ... więcej »
 
 

Wojewódzka gala sportowa w Sanoku (ZDJĘCIA)

Data dodania: 2018-10-05
Sanok wybrano miastem, w którym zorganizowano „Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów”. W auli Państwowej Wyższ... więcej »
 


Strona: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 z 140
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola