Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

O gospodarce, inwestycjach i sporcie w Arłamowie.

Data dodania: 2018-10-05
W ubiegłą sobotę, 29 września 2018 r. w Arłamowie odbyła się konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”.  Konferencja, która połączona jest z charytatywn... więcej »
 
 

Obwieszczenie ws. budowy łącznika do obwodnicy

Data dodania: 2018-10-05
Publikujemy obwieszczenie Starosty Powiatu Sanockiego ws. wydania dla Burmistrza Miasta Sanoka decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa łącznika drogowego, ... więcej »
 
 

Postawili na współpracę

Data dodania: 2018-10-05
4 października 2018 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Sanoku, odbyło się spotkanie przedstawicieli basenów z: Ustrzyk Dolnych, Leska, Brzozowa, Krosna, Jasła oraz Sanoka. ... więcej »
 
 

Wojewódzka gala sportowa w Sanoku (ZDJĘCIA)

Data dodania: 2018-10-05
Sanok wybrano miastem, w którym zorganizowano „Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów”. W auli Państwowej Wyższ... więcej »
 
 

O inwestycjach z burmistrzem Sanoka (VIDEO)

Data dodania: 2018-10-04
Telewizja Obiektyw przeprowadziła wywiad z burmistrzem Sanoka Tadeuszem Pióro. Rozmowa dotyczyła miejskich inwestycji. Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału wideo.   więcej »
 
 

"Odkryj plastykę na nowo" - zajęcia w MDK

Data dodania: 2018-10-02
„Odkryj plastykę na nowo” to propozycja warsztatów plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku. Oferta skierowana jest do szkół podstawowych, nauczycieli i opiekunów kt&oac... więcej »
 
 

Sanocka PWSZ zainaugurowała nowy rok akademicki

Data dodania: 2018-10-02
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku rozpoczęła nowy rok akademicki. Inauguracja miała miejsce 2 października 2018 r. w auli PWSZ. Poprzedziła ją msza świę... więcej »
 
 

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Short Tracku...

Data dodania: 2018-10-02
W ubiegły weekend „Arena Sanok” gościła uczestników Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Short Tracku. Organizatorami turnieju byli: Polski Związek Łyżwiarstwa Szybki... więcej »
 
 

Pojedynek na "padach"

Data dodania: 2018-10-02
„Galeria Posada” była miejscem ósmej edycji „Sanockiej Olimpiady na Padzie”. 32 uczestników rywalizowało w turnieju „FIFA18” pod patronatem Burmistrza Sanoka Tadeusza Pi&... więcej »
 
 

Zbliża się otwarcie CRiS. Odbierz darmową...

Data dodania: 2018-10-01
Otwarcie Centrum Rehabilitacji Sportu w Sanoku zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji wszystkie dzieci z klas sanockich szkół podstawowych będą miały możliwość skorzystania z ... więcej »
 


Strona: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 141
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola