Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Data dodania: 2018-10-15
Dzień 14 października obchodzony jest w Polsce jako dzień Komisji Edukacji Narodowej, potocznie zwany  Dniem Nauczyciela. Z tej okazji 15 pażdziernika odbyła się w naszej szkole uroczysta akademi... więcej »
 
 

Wyczekiwane baseny już otwarte (ZDJĘCIA)

Data dodania: 2018-10-13
13 października 2018 r. oficjalnie otwarto Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. foto: Urząd Miasta Sanoka ... więcej »
 
 

Sanok najlepszą gminą turystyczną Podkarpacia!

Data dodania: 2018-10-12
11 października 2018 r. w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim, odbyła się gala podsumowująca XI edycję rankingu aktywności gospodarczej „Złota Setka Gmin Podkarpacia”. Rank... więcej »
 
 

PIĄTEK: Spotkanie z Ministrem Inwestycji i Rozwoju

Data dodania: 2018-10-12
Zapraszamy na spotkanie z Ministrem Inwestycji i Rozwoju Panem Jerzym Kwiecińskim. Spotkanie odbędzie się w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku (ul. Zamkowa 2), 12 października 2018 r. (piątek) ... więcej »
 
 

Obwodnica w budowie. Objazd na ul. Okulickiego

Data dodania: 2018-10-12
W poniedziałek, 15 października br. o godzinie 16.00 planowane jest uruchomienie objazdu w ciągu ulicy Okulickiego na czas budowy wiaduktu nad tą ulicą. Kierujących prosimy o stosowanie się do po... więcej »
 
 

Program "Czyste Powietrze". Zyskaj dofinansowanie na...

Data dodania: 2018-10-12
Szanowni Mieszańcy! W imieniu Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, w związku z rządowym programem „Czyste Powietrze&r... więcej »
 
 

Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek...

Data dodania: 2018-10-12
Święto zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego w 1999 r. Najpierw był to jeden dzień a od 2008 r. – cały październik. Święto ma... więcej »
 
 

Rywalizowali o "Puchar Burmistrza"

Data dodania: 2018-10-10
Delegacje sportowców ze szkół podstawowych rywalizowały w turnieju piłkarskim „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”. 10 października br. na „Orliku” przy Szkole Podstawowej n... więcej »
 
 

VI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o...

Data dodania: 2018-10-08
W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Dyktando Niepodległościowe. Konkurs zostanie przeprowadzany w dw... więcej »
 
 

STAŻ ERASMUS+ AUTOCAD W DREŹNIE

Data dodania: 2018-10-07
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd do Drezna w Niemczech na staż Erasmus+ AUTOCAD. W projekcie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Nr... więcej »
 


Strona: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 z 141
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola