Belka
Piątek, 9 Grudnia 2022   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Mechanik w BWA- ciąg dalszy

Data dodania: 2018-12-03
Jak już pisaliśmy w bieżącym roku szkolnym Stowarzyszenie Przyjazny Mechanik dzięki Santander Bank Polska  S.A. Sanok realizuje projekt „Rozwiń Skrzydła”... więcej »
 
 

Oficjalna lista finalistów

Data dodania: 2018-12-01
Dziś 1 grudnia na stronie http:// turniejmaszyn.pl pojawiły się oficjalne wyniki kwalifikacji do VII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. W bieżącym roku o wejście do finału walczy&... więcej »
 
 

MARATON PISANIA LISTÓW

Data dodania: 2018-11-30
Jak co roku przyłączamy się do światowej akcji Amnesty International, organizowanej w obronie praw człowieka. Od 3 do 7 grudnia piszemy listy w obronie osób krzywdzonych, bezprawnie aresztowanych, p... więcej »
 
 

Izba Pamięci w remizie odnowiona

Data dodania: 2018-11-27
W listopadzie zakończył się remont pomieszczenia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Besku. Będzie ono częścią mieszczącej się w budynku Izby Pamięci. Izba Pami... więcej »
 
 

ZEBRANIE Z RODZICAMI- KLASY MATURALNE

Data dodania: 2018-11-27
W dniu 4 grudnia 2018 (wtorek) o godz. 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami klas maturalnych (4mo i 4ct). 4mo- sala 138 4ct- sala 18 W dniu wywiadówki będzie również możliwoś... więcej »
 
 

A co to to, co to to, co tak się kręci?

Data dodania: 2018-11-24
Do startu gotowa stoi maszyna,Żółta, ogromna, silikon z niej spływa...Łopaty do niej podoczepiali,Wielkie i lekkie, z plastiku, nie stali,I pełno ludzi siedzi na sali,A wszystkich drużyn jest p... więcej »
 
 

Mechanik w BWA

Data dodania: 2018-11-16
W bieżącym roku szkolnym Stowarzyszenie Przyjazny Mechanik dzięki Santander Bank Polska  S.A. Sanok realizuje projekt „Rozwiń Skrzydła”. Projekt umożliwił młodzieży ucz... więcej »
 
 

43 Olimpiada Języka Angielskiego w Mechaniku

Data dodania: 2018-11-15
W dniu 13 listopada 2018r. w ZS Nr 2 w Sanoku odbył się szkolny etap XLIII ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Sam... więcej »
 
 

Dostosowanie oferty Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku...

Data dodania: 2018-11-14
 Od  początku roku szkolnego realizowany jest w naszej szkole projekt pod tytułem:  Dostosowanie oferty Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku do potrzeb lokalnego rynku pracy  (9.4 P... więcej »
 
 

Unihokeiści w Półfinale Wojewódzkim!

Data dodania: 2018-11-14
W dniu 14 listopada w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbyły się rejonowe zawody w unihokeju chłopców, rozgrywane w ramach Szkolnej Licealiady. Spieszymy poinformowa... więcej »
 


Strona: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 z 147
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola