Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Sanok, Besko, Bukowsko, Komańcza, Tyrawa Wołoska
Belka
Sobota, 18 Sierpnia 2018   imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wyniki rekrutacji do II i III tury projektu...

Data dodania: 2018-02-22
Wyniki rekrutacji do II i III tury projektu Praktyka w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowego:  Wyjazd do Plymouth (Wielka Brytania) 1. &n... więcej »
 
 

Kurs AutoCad-a w Dreźnie i wymiana dobrych praktyk...

Data dodania: 2018-02-18
Wyjazdy na zagraniczne praktyki, staże, kursy i szkolenia to od ponad czterech lat codzienność w sanockim Zespole Szkół Nr 2. Wszystko to jest możliwe dzi... więcej »
 
 

Konkurs Wiedzy Technicznej - wyniki

Data dodania: 2018-02-15
26 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy Technicznej. Do konkursu przystąpiło trzynastu uczniów. Najlepiej zaprezentował s... więcej »
 
 

VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka...

Data dodania: 2018-02-15
Organizatorzy konkursu: Nauczyciele języka angielskiego Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku Cele konkursu: - Stworzenie uczniom szkół gimnazjalnych moż... więcej »
 
 

Egzamin z kwalifikacji w sesji czerwiec / lipiec 2018r.

Data dodania: 2018-02-14
Uczniowie, którzy przystępują do egzaminu z kwalifikacji w sesji czerwiec / lipiec 2018 ( kl. 2CT/T, 3CT, 3MO i 3CE ) proszeni są o zapoznanie się z informacjami o... więcej »
 
 

ZAJĘCIA NA STRZELNICY

Data dodania: 2018-02-12
Informujemy, że zajęcia ze strzelectwa sportowego odbywają się w każdy wtorek w godz. 18:00-19:00 na strzelnicy naszej szkoły. Zapraszamy zainteresowanych u... więcej »
 
 

FERIE Z TECHNIKĄ W MECHANIKU!

Data dodania: 2018-02-09
Zespół Szkół nr 2 w Sanoku, potocznie zwany MECHANIKIEM pokazał, że na feriach nie musi być nudno, nawet, gdy spędza się je "w domu". Wiedz... więcej »
 
 

Wycieczka do Muzeum Transportu i Komunikacji

Data dodania: 2018-02-07
We wtorek uczniowie mieli okazję zwiedzić Muzeum Transportu i Komunikacji w Dreźnie „Verkehrsmuseum Dresden”. Na początek mieliśmy okazję dowiedzie&... więcej »
 
 

Wyjazd do Berlina

Data dodania: 2018-02-05
W sobotę młodzież naszej szkoły miała okazję zwiedzać zabytki Berlina. Mieliśmy okazję zobaczyć pozostałości muru berlińskieg... więcej »
 
 

Wycieczka do Muzeum Techniki

Data dodania: 2018-02-05
W piątek nasza grupa miała okazję zwiedzać Muzeum Techniki w Dreźnie „Technische Sammlungen Dresden”. Mieliśmy okazję zwiedzić bogate zbio... więcej »
 


Strona: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 z 128
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola