Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Dodatkowe kursy autobusów w Uroczystość...

Data dodania: 2018-10-23
Gmina Miasta Sanoka uprzejmie informuje, że w celu usprawnienia przemieszczania się mieszkańców odwiedzających cmentarze komunalne z okazji Dnia Wszystkich Świętychzostają uruchomione doda... więcej »
 
 

Praktyki w Hiszpanii 2019

Data dodania: 2018-10-22
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd na praktyki zawodowe do Hiszpanii. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie obecnych klas drugich technikum Zespołu Szkół Nr 2. Na... więcej »
 
 

Świetny występ piłkarzy nożnych w Halowym...

Data dodania: 2018-10-21
W dniu 18 października (ubiegły czwartek) drużyna piłkarzy naszej szkoły rywalizowała w halowym Niepodległościowym turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Sanockiego. Chłopaki... więcej »
 
 

WYNIKI REKRUTACJI - DREZNO 2019

Data dodania: 2018-10-19
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wynikami rekrutacji na staż AutoCAD w Dreźnie w ramach programu Erasmus+ Praktyki w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowe... więcej »
 
 

Pieniądze dla muzeum

Data dodania: 2018-10-18
Koniec problemów Muzeum Historycznego w Sanoku. Urząd Marszałkowski będzie współprowadził i współfinansował placówkę muzealną. Stosowne porozumienie ze Staro... więcej »
 
 

Warsztaty piłkarskie z trenerami ekstraklasy

Data dodania: 2018-10-18
Łukasz Rutkowski (Zagłębie Lubin) i Mariusz Paszkowski (Football Lab) na zaproszenie Sekcji Kobiecej Sanovii Lesko i Burmistrza Sanoka odwiedzili Sanok i przeprowadzili warsztaty piłkarskie w Sanoku. Odbył... więcej »
 
 

Będzie bezpieczniej. Miasto realizuje kolejny projekt

Data dodania: 2018-10-18
17 października br. w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyło się uroczyste spotkanie inaugurujące realizację zadań projektu „Poprawa bezpieczeństwa publicznego na terenie Gmi... więcej »
 
 

CZWARTEK: LIX i LX Sesja Rady Miasta Sanoka

Data dodania: 2018-10-17
18 października odbędą się dwie Sesje Rady Miasta Sanoka VII kadencji. Miejscy Radni będą obradować w Sali Herbowej (Pokój nr 64) Urzędu Miasta Sanoka. Poniżej publikuj... więcej »
 
 

Wojewódzki Dzień Edukacji Narodowej (ZDJĘCIA)

Data dodania: 2018-10-17
16 października 2018 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku obchodzono Wojewódzki Dzień Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli: Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzat... więcej »
 
 

Wybory już w niedzielę. Gdzie głosować ?

Data dodania: 2018-10-17
Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe. W Sanoku będziemy wybierać Burmistrza, Radnych do Sejmiku Województwa, Radnych do Powiatu Sanockiegoi Radnych Miast... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 140
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola