Belka
Niedziela, 5 Kwietnia 2020   imieniny: Irena, Wincenty, Julianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku 2019

Data dodania: 2019-03-26
W dniu 19 marca 2019 roku, po raz czwarty w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku (Mechanik) odbył się Konkurs Wiedzy Technicznej „Mózg Roku”. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z za... więcej »
 
 

WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Data dodania: 2019-03-20
Informujemy, że świadectwa oraz informacje o wynikach egzaminów zawodowych będą wydawane w sekretariacie szkoły w piątek 22 marca 2019 r. w godzinach od 9.00 do 14.00. więcej »
 
 

Dzień Otwarty w "Mechaniku" za nami!

Data dodania: 2019-03-19
Dnia 15 marca 2019 roku Zespół Szkół nr 2 w Sanoku otworzył swe podwoje dla gimnazjalistów i uczniów klas 8. W tym dniu naszą szkołę odwiedziło ponad 1000 przyszł... więcej »
 
 

III Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

Data dodania: 2019-03-14
W dniu 13 marca 2019 r., odbył się w Naszej Szkole pierwszy etap (szkolny) III Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie, organizowany przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie... więcej »
 
 

Regionalny konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Data dodania: 2019-03-07
W dniu 5 marca 2019, w Rzeszowie odbył się regionalny etap konkursu z zakresu BHP - "Poznaj swoje prawa w pracy", zorganizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. W tym roku uczestniczyło w nim ... więcej »
 
 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Data dodania: 2019-03-07
POD UROKIEM CHWILI - pod tym hasłem Biblioteka II LO już po raz czwarty ogłasza konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i średnich powiatu sanockiego. Jeśli interesujesz si&... więcej »
 
 

V PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM...

Data dodania: 2019-03-07
V PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY V Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką i... więcej »
 
 

IV edycja Wojewódzkiego Turnieju Pojazdów...

Data dodania: 2019-03-04
Jak zbudować niezwykły pojazd, który pojedzie na litrze czystej wody jak najdalej i jak najszybciej? Jak kreatywnie i skutecznie wykorzystać zamianę energii potencjalnej na mechaniczną, by zdystanso... więcej »
 
 

1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI...

Data dodania: 2019-03-01
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to święto państwowe, które w tym roku obchodzimy po raz dziewiąty. Upamiętnia ono żołnierzy antykomuni... więcej »
 
 

Druga edycja FERII z TECHNIKĄ w Zespole Szkół nr...

Data dodania: 2019-02-28
Jakie składniki kryje szklanka czystej? wody z kranu? Jakie możliwości ma drukarka 3D? Jak wygląda przegląd techniczny samochodu na stacji diagnostycznej? Jak zbudować prosty układ elektroniczny?... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 147
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola