Belka
Niedziela, 5 Kwietnia 2020   imieniny: Irena, Wincenty, Julianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wyjazd na szkolenie AutoCad - zakończenie projektu

Data dodania: 2019-02-25
W ostatnim dniu zajęć uczniowie w wyznaczonych przez prowadzącego grupach musieli przygotować projekt, który musieli przedstawić na zaliczenie zajęć. Prezentacja przygotowana przez poszcze... więcej »
 
 

Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku 2019

Data dodania: 2019-02-25
Szanowni Uczniowie i Nauczyciele, mamy ponownie zaszczyt zaprosić młodzież gimnazjów oraz uczniów klas ósmych na „Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku – IV edycja”, k... więcej »
 
 

Staż we Włoszech

Data dodania: 2019-02-25
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd na staż zawodowy do Włoch. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie Technikum ochrony środowiska (kl. 1 mo i 3 mo) oraz uczniowie szko&... więcej »
 
 

Wyjazd na szkolenie AutoCad - Gläserne Manufaktur

Data dodania: 2019-02-20
Manufaktura Volkswagena Młodzież naszej szkoły w dniu 19.02.2019 miała okazję zwiedzać fabrykę Volkswagena, w której obecnie odbywa się składanie samochodów elektryczny... więcej »
 
 

Wyjazd na szkolenie AutoCad - Berlin

Data dodania: 2019-02-18
W sobotę młodzież naszej szkoły miała szansę zwiedzać zabytki Berlina. Mieliśmy okazję zobaczyć pozostałości muru berlińskiego, oraz inne zabytkowe budowle tego pi&#... więcej »
 
 

Wyjazd na szkolenie AutoCad

Data dodania: 2019-02-14
Jak co roku w ostatnim czasie młodzież naszej szkoły ma okazję pogłębić swoją wiedzę na temat programowania w AutoCad’zie. Wyjazd zaplanowany został na sobotę 9 lutego 2... więcej »
 
 

KOLEJNY PATRONAT ADR POLSKA S.A. W ZS2.

Data dodania: 2019-02-11
Na początku lutego Zespół Szkół nr 2 w Sanoku podpisał umowę patronacką z kolejną firmą działającą na naszym lokalnym rynku. Po owocnej współpracy w ... więcej »
 
 

"Szkolnictwo zawodowe w dobie reformy". "Planowanie...

Data dodania: 2019-02-11
  Wprowadzenie efektywnie działającego systemu doradztwa edukacyjno-zawodowego to jeden z priorytetów współczesnego szkolnictwa i jest realizowany na każdym etapie kształcen... więcej »
 
 

KSIĄŻKA NA FERIE

Data dodania: 2019-02-08
Coś dobrego do czytania? Na ferie - koniecznie! Biblioteka zaprasza także podczas dni wolnych od 10.00 do 12.00: 11.02 (poniedziałek) - p. Ewa Bień 18.02 (poniedziałek) - p. Renata Finder Ksi&#... więcej »
 
 

Konkursu Języka Angielskiego Technicznego

Data dodania: 2019-02-07
W dniu 1 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku („Mechanik”) odbyła się VIII edycja Konkursu Języka Angielskiego Technicznego dla uczniów szkół podstawowych (VII i VI... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 147
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola