Belka
Piątek, 9 Grudnia 2022   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Regionalny konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Data dodania: 2019-03-07
W dniu 5 marca 2019, w Rzeszowie odbył się regionalny etap konkursu z zakresu BHP - "Poznaj swoje prawa w pracy", zorganizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. W tym roku uczestniczyło w nim ... więcej »
 
 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Data dodania: 2019-03-07
POD UROKIEM CHWILI - pod tym hasłem Biblioteka II LO już po raz czwarty ogłasza konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i średnich powiatu sanockiego. Jeśli interesujesz si&... więcej »
 
 

V PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM...

Data dodania: 2019-03-07
V PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY V Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką i... więcej »
 
 

IV edycja Wojewódzkiego Turnieju Pojazdów...

Data dodania: 2019-03-04
Jak zbudować niezwykły pojazd, który pojedzie na litrze czystej wody jak najdalej i jak najszybciej? Jak kreatywnie i skutecznie wykorzystać zamianę energii potencjalnej na mechaniczną, by zdystanso... więcej »
 
 

1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI...

Data dodania: 2019-03-01
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to święto państwowe, które w tym roku obchodzimy po raz dziewiąty. Upamiętnia ono żołnierzy antykomuni... więcej »
 
 

Druga edycja FERII z TECHNIKĄ w Zespole Szkół nr...

Data dodania: 2019-02-28
Jakie składniki kryje szklanka czystej? wody z kranu? Jakie możliwości ma drukarka 3D? Jak wygląda przegląd techniczny samochodu na stacji diagnostycznej? Jak zbudować prosty układ elektroniczny?... więcej »
 
 

Wyjazd na szkolenie AutoCad - zakończenie projektu

Data dodania: 2019-02-25
W ostatnim dniu zajęć uczniowie w wyznaczonych przez prowadzącego grupach musieli przygotować projekt, który musieli przedstawić na zaliczenie zajęć. Prezentacja przygotowana przez poszcze... więcej »
 
 

Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku 2019

Data dodania: 2019-02-25
Szanowni Uczniowie i Nauczyciele, mamy ponownie zaszczyt zaprosić młodzież gimnazjów oraz uczniów klas ósmych na „Konkurs Wiedzy Technicznej Mózg Roku – IV edycja”, k... więcej »
 
 

Staż we Włoszech

Data dodania: 2019-02-25
Uwaga!  Prowadzimy rekrutację na wyjazd na staż zawodowy do Włoch. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie Technikum ochrony środowiska (kl. 1 mo i 3 mo) oraz uczniowie szko&... więcej »
 
 

Wyjazd na szkolenie AutoCad - Gläserne Manufaktur

Data dodania: 2019-02-20
Manufaktura Volkswagena Młodzież naszej szkoły w dniu 19.02.2019 miała okazję zwiedzać fabrykę Volkswagena, w której obecnie odbywa się składanie samochodów elektryczny... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 147
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola