Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Sanok, Besko, Bukowsko, Komańcza, Tyrawa Wołoska
Belka
Sobota, 18 Sierpnia 2018   imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy - :...

Data dodania: 2018-08-07
Ochotnicza Straż Pożarna w Besku Kolejowa 60 38-524 Besko OSP.ZP.2.2018 Tel  0134673061 Fax 0134673520 poczta elektroniczna sr@besko.pl adres internetowy:  http://osp.besko.pl/    &n... więcej »
 
 

Pożegnanie z mundurem

Data dodania: 2018-08-07
7 lipca 2018 r. miało miejsce oficjalne pożegnanie komendanta sanockiej policji mł. insp. Andrzeja Stępnia, który przechodzi na emeryturę. W uroczystości udział wzięli: Poseł na ... więcej »
 
 

Teatr Akt zachwycił publiczność (FILM, ZDJĘCIA)

Data dodania: 2018-08-06
Pierwszego dnia „Weekendu Teatralnego” na Rynku w Sanoku, przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentował się Teatr Akt. Artyści z Warszawy wystąpili w przedstawieniu &bdqu... więcej »
 
 

Znamy gwiazdy "Zakończenia Wakacji" w Sanoku....

Data dodania: 2018-08-06
Sylwia Grzeszczak, Natalia Kukulska i KaeN – oni wystąpią podczas imprezy na zakończenie wakacji w Sanoku. Po sukcesie Dni Sanoka czas na kolejne wydarzenia na Błoniach. Impreza trwać będzie trz... więcej »
 
 

Improwizacje na Rynku (ZDJĘCIA)

Data dodania: 2018-08-06
Drugiego dnia „Weekendu Teatralnego” wystąpił „Teatr Poławiacze Pereł” z Lublina. Przedstawił on improwizowane, komediowe sceny, które wprawiły publiczność w d... więcej »
 
 

Pierwszy turniej na Zatorzu

Data dodania: 2018-08-04
Na odnowionym boisku w dzielnicy Zatorze odbył się turniej „Errea Cup 2018”. To pierwsze od lat zawody sportowe, rozgrywane na tym stadionie. Skierowane były one do dzieci z rocznika 2008. ... więcej »
 
 

Sanok chwycił wiatr w żagle …

Data dodania: 2018-08-03
Zachętą dla turystów wypoczywających na Jeziorze Solińskim do odwiedzenia Sanoka jest wyjątkowy jacht. Na jego żaglach dostrzec można jedno z dzieł mistrza Zdzisława Beksińs... więcej »
 
 

Zbliża się Jarmark Ikon. W tym roku potrwa dwa dni!

Data dodania: 2018-08-03
Tegoroczny Jarmark Ikon potrwa dwa dni. W dniach 11-12 sierpnia br. do Sanoka przyjadą artyści ludowi i rzemieślniczy z Polski i z zagranicy. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę Rynek,... więcej »
 
 

4-5 SIERPNIA: "Weekend Teatralny" na Rynku w Sanoku

Data dodania: 2018-08-02
Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro zaprasza na „Weekend Teatralny”, który odbędzie się w dniach 4-5 sierpnia br. Na sanockim Rynku zaprezentują się: Teatr Akt z Warszawy oraz Teatr Po... więcej »
 
 

Plenerowe seanse po raz drugi na dziedzińcu zamku.

Data dodania: 2018-08-02
„Gwiazdy”, „La La Land”, „Nietykalni”, „Serce serduszko”, „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” – te filmy zostaną wyświetlone w te... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 128
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sanocki

  Powiat sanocki - powiat w południowo-wschodnim rejonie województwa podkarpackiego z siedzibą w Sanoku. Przynależą do niego gminy Sanok (gmina miejska), Zagórz, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska, Zarszyn oraz miasta Sanok i Zagórz.

  Turyści zachwalają sobie piękno tutejszej przyrody i zgodnie twierdzą, że to największy atut ziem powiatu sanockiego. Znajdują się tu trzy parki krajobrazowe, dwa obszary chronionego krajobrazu, pięć rezerwatów przyrody i liczne pomniki przyrody. To wszystko powoduje, że ponad 33% powierzchni powiatu stanowią właśnie tego typu atrakcje. Warto też wspomnieć o lasach niebędących pod ochroną. Można wybrać się do nich np. na zbieranie grzybów i jagód.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola